Home Home russia Home English Home Tuerk Home Tuerk

TASS altında bizim Teknik Kurul ve Hizmet Desteği anlıyorum. Bu markanın altında, biz tamir içi ürünleri için hizmet gibi diğer markalar ikisi de var. Ayrıca, kapsamlı bir sözleşme üretiminde deneyim bizim yıllardır sunuyoruz. Bu size kalmış ne kadar yüksek hisse

da, ürünün genel üretim süreci ile ilgili olmalıdır. Bu, üretim uzanır

tek bileşenlerden ambalaj dahil, üretimini tamamlamak için.

Analiz modern yöntemler

Nitel yedek Parça

In-house çözümler

Deneyimli personel

d

Onarım

Bakım

Montaj

Ürün çok iyi kapalı olun. Sonunda Hiç bir şey, o atılır tasarlanmış değildi temin tamir edilmesi gerekir. Bu davalar, biz memnuniyetle bizi kabul. Bizim kendi ürünlerini uzun yaşam döngüleri için özel olarak tasarlanmış ve neredeyse sınırsız tamir edilebilir.

Bu yatırımın değerini artırır ve hatta doğal kaynakların sürdürülebilir. Tabii ki, biz memnuniyetle bizim için diğer yapar onarır Müşteriler, eğer mümkünse.

Genellikle, sermaye kayıpları erken önlenebilir Trifles yenilenen ya da düzenli bakım yapılır. Birçok durumda, bu daha da yasal bir zorunluluktur. Burada, biz size destek özel bakım sözleşmeleri ile ve zamanında yürütülmesi ilgileneceğim. Biz kendi ürünleri ya da diğer üreticiler olsun hiç fark.

Uygulamak ya da küçük bir seri üretim karlı olmaz senin gelişmeler ve fikirler yetenek veya kapasite yok mu? Mevcut üretim, biz de tek tek bileşenleri yanı sıra komple küçük serisi entegre edebilirsiniz. Nedeniyle mevcut altyapı (tedarikçi, montaj, kalite yönetim tarafından tedarik, üretim derinliği) için, biz kısa bir süre içinde toplu iş boyutu bağımsız bir birey fason üretim garanti.

Hizmetlerimiz

Webdesign

Lagarde Consulting

Social - Web - Design - Marketing - TechnologyPу́сский

German

English

Gizlilik Politikası

AGB

Damga

Kullanım Şartları

Damga

Şartlar ve Koşullar

Gizlilik PolitikasıFARA LED Lamba

MELA Tıbbi Lazer

INLA Endüstriyel Lazer

TASS Montaj

Markalar

Site haritası

Ev

Takım

Markalar

Lux-Wiki

Temas

Kariyer


Luxision organik LED lambaları ve lazer üretimi alanında yenilikçi ve çok güçlü bir şirkettir.

Hakkımızda